درباره ما

جای خالی یک وب سایت جمع و جور و نقلی در کنار کانال تلگرام روزنوشت های یک مهندس صنایع – دستِ کم برای خودم – به شدت حس می شد. هر چه باشد ما متولدین دهه هفتاد از وبلاگ نویسی به تلگرام نویسی رسیده ایم و در نهایت بازگشت مان به همین وبلاگ ها و وب سایت هاست.

ایده اولیه شکل گیری این وب سایت به همان روزهایی برمی گردد (اواخر سال ۹۵) که تصمیم به نشر تجربیات کاری ام در تلگرام گرفتم. آن زمان قصد داشتم وب سایتی به موازات کانال روزنوشت های یک مهندس صنایع ایجاد کنم، لکن به دلایلی این قصد تا به امروز به تاخیر افتاد. هدف اصلی کانال روزنوشت های یک مهندس صنایع نشر تجربیاتی بود که خود قبل از ورود به صنعت تمام اینترنت را در جستجویش زیر و رو کرده و هیچ نیافته بودم. آرمان و آماج این وب سایت نیز همین است و قرار است در کنار تلگرام پلی باشد میان ما و دانشجویان و مهندسان تازه کاری که هر روزه به شوق آموختن چیزهای جدید و البته کاربردی فضای مجازی را شخم می زنند و چه بسا آن چه را که می خواهند نمی یابند.

امیدوارم بتوانم در وب سایت روزنوشت های یک مهندس صنایع و کانال تلگرامی آن مسیری درست را در پیش گیرم و مطالب این دو، جویندگان را توشه ای باشد هر چند اندک در راه پر فراز و نشیب کسب تجربه.

درباره نویسنده وب سایت :
مجتبی ذوالفقاری
متولد اردیبهشت ۱۳۷۲
کارشناس مهندسی صنایع از دانشگاه فردوسی مشهد
شاغل در حوزه ی برنامه ریزی و کنترل تولید – کنترل موجودی


تاریخ شروع به کار وب سایت روزنوشت های یک مهندس صنایع : ۲۸ آذر ۱۳۹۷

برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.